سوالات متداول

اگر سوال خود را پیدا نکردید به نشانی زیر به ما ایمیل بزنید

us@digitalbam.ir

سایت دیجیتال بام توسط موتور جستجوی قدرتمند خود، فایل‌های موجود بر روی سرورهای خارجی را در سرور خود که در دیتاسنتر قدرتمند آسیاتک قرار دارد دانلود می‌کند و در بستر شبکه داخلی ایران با هزینه نیم بها می‌توان آن فایل را دانلود نمود.

در همه صفحه‌های دیجیتال بام یک باکس جستجو موجود است. شما با کپی کردن لینک فایل مورد نظر در باکس جستجو و فشار دادن دکمه "جستجو" به صفحه "دانلود فایل" هدایت می‌شوید. پس از کمی صبر در آن صفحه لینک دانلود شما آماده می‌شود و توسط دکمه دانلود لینک می‌توانید فایل خود را به صورت نیم بها دریافت کنید.

خیر. شما می‌توانید صفحه دانلود فایل را ببندید، فایل شما در سیستم ثبت شده است و آماده سازی آن جهت دانلود نیم بها انجام می‌گیرد. شما بعدا با ورود مجدد لینک می‌توانید بدون انتظار جهت آماده سازی فایل، فایل وارد شده را دانلود کنید.

فایل‌ها توسط موتور قدرتمند فایل سایت دیجیتال بام از سایت‌های دیگر جمع آوری شده است و جهت یافتن رمز فایل می‌توانید به سایت مرجع فایل که لینک دانلود فایل اصلی در اطلاعات فایل آمده است مراجعه کنید.

خیر. سایت دیجیتال بام هیچ گونه هزینه پنهانی ای ندارد و هزینه نیم بهایی که کاربر بابت شارژ اینترنت خود میدهد به سایت دیجیتال بام تعلق نمی‌گیرد.

بله، ولی اطمینانی از ماندگاری لینک برای همیشه وجود ندارد. سایت دیجیتال بام فایل‌هایی که جهت دانلود استفاده نمی‌شوند را پس از مدتی حذف می‌نماید.

بله، فایل‌های APK را نیز می‌توان دانلود کرد.

در حال حاضر خیر.

بستگی به حجم فایل شما دارد، همچنین سرعت انتقال سرور سایتی که شما لینک آن را به ما داده‌اید.

ممکن است سایت مبدا لینک‌ها را به صورت مستقیم جهت دانلود قرار نداده باشد. همچنین بعضی از سایت‌ها در لیست سیاه ما (به علت محتوای مغایر با قوانین ما) می‌باشد.