دانلود بازی Windbound برای Pc

تصاویر
جزئیات

30/10/2020 00:58:46

جزایر ممنوعه شما را صدا می‌زنند! آماده سفری ماجراجویانه شده تا اسرار نهان آن‌ها را کشف کنید. داستان بازی از جایی شروع می‌شود که قایق شما در جزیره‌ای ناشناخته خراب می‌شود و شما باید در آن‌جا به کاوش، مسیریابی و پیداکردن غنائم مشغول شوید تا بتوانید زنده مانده و از این جزیره‌ی پر رمز و راز رهایی یابید. بازی Windbound اثری ماجراجویانه و نقش‌آفرینی از استودیو Five Lives می‌باشد که با کسب نمرات بسیار خوبی همراه بوده. در جریان بازی می‌توانید قایق خود را تغییر داده و تجهیزات آن را بیشتر کنید. از تمام منابع، سلاح‌ها و مواد غذایی باید به خوبی استفاده کنید و برای بقا بجنگید.
یک بازی ماجراجویی در سبک بقا است که وظیفه‌ی شما کشف جزیره‌های مختلف در یک بهشت ممنوعه است. بازی از جایی آغاز می‌شود که کاراکتر اصلی بازی در یکی از همین جزایر به‌هوش می‌آید. منابع مختلف و زیادی در جزیره‌ها وجود دارد و شما می‌توانید با ورود و جمع آوری منابع از آن‌ها استفاده کنید. همچنین، در هر یک از جزایر می‌توانید اطلاعات بیشتری را کسب و همینطور آثار بی‌نظیری را پیدا کنید. وسیله‌ی نقلیه اصلی شما درطول بازی یک قایق قابل بازیافت است.

هر یک از جزیره‌های درون بازی موجودات و آب و هوای خاص خود را دارد که برخی اوقات در دریای طوفانی شرایط سختی را برای شما ایجاد می‌کند. همچنین، در طول دریانوردی موجودات به قایق شما حمله می‌کنند که باید قسمت‌های مختلفی از قایق خود را ارتقا بدهید. این امکان وجود دارد با ساخت سلاح‌هایی حیوانات را شکار و همینطور دربرابر تهدیدهای مختلفی از خود دفاع کنید. مکان‌های زیبا و زیادی در Windbound وجود دارد که می‌توانید در آن به ماجراجویی بپردازید. همچنین، همان اندازه که در دریا قایقرانی می‌کنید، جزایر و مکان‌های جدیدی جهت کشف وجود دارد.

 Windbound بازی بسیار زیبایی است که شگفتی‌های فراوانی هم در آن دیده می‌شود و در ضمن، چالش‌های جذابی را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. از موسیقی‌های دلنشین این بازی هم نباید به سادگی گذشت. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که به خوبی به مدیریت منابع و شکار بپردازید؛ چرا که بقا مهم‌ترین مسئله در این عنوان به حساب می‌آید (نقد از SomosXbox با نمره ۷٫۸ از ۱۰)

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)

Processor: 2.4ghz Intel Core 2 Duo or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GTX 630, Radeon HD 5670

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)

Processor: 2.66GHz Intel Core i7

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 5200, NVIDIA GeForce GTX 750, Radeon HD 7800

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب :

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.دانلود بازی Windbound برای Pc,دانلود بازی Windbound ,دانلود بازی کامپیوتر,ماجرایی,بازی,بازی کامپیوتر

پارت های دانلود