دانلود نرم افزار TechSmith Camtasia 2019.0.10 Build 17662 ابزاری جهت فیلم‌برداری از صفحه نمایش و ایجاد فیلم‌های آموزشی

جزئیات

30/10/2020 08:42:33

TechSmith Camtasia 2019.0.10 Build 17662 یکی از رایج ترین روش های ساخت محصولات آموزشی الکترونیک، مخصوصا آموزش های نرم افزارهای کاربردی رایانه، استفاده از نرم افزاری حرفه ای جهت فیلم برداری از صفحه مانیتور و ثبت تمامی لحظات آموزش به صورت کاملا چند رسانه ای است. انتخاب نرم افزاری ساده و در عین حال قدرتمند و با کیفیت و قابلیت های بالا برای تهیه این آموزش های الکترونیک شرط اصلی موفقیت در این مسیر است.

شرکت نرم افزاری Techsmith یکی از مطرح ترین شرکت های نرم افزاری در زمینه ساخت نرم افزار های فیلم برداری و عکس برداری این چنینی و با امکانات بسیار بالا برای کمپانی ها و شرکت های بزرگ و کوچک است که با دارا بودن دو محصول بسیار قدرتمند و گران قیمت به نام های SnagIt (مخصوص عکس برداری از مانیتور) و Camtasia studio (مخصوص فیلم برداری از مانیتور) به شهرت زیادی در دنیای نرم افزار دست یافته است.

Camtasia studio راه حلی کامل و مطمئن برای خلق انواع فیلم های آموزشی مالتی مدیا است که با امکانات بسیار و متنوعی که پیش روی کاربر در سه زمینه ضبط حرفه ای، ویرایش حرفه ای و انتشار حرفه ای می گذارد، وی را از هرگونه نرم افزار جانبی بی نیاز می سازد. به علاوه این نرم افزار در کنار قابلیت های متعدد ساخت آموزش های الکترونیک، قادر به خلق آزمون های الکترونیک و چندرسانه ای مفیدی است که بر اهمیت آن می افزاید. به کمک این نرم افزار میتوانید تمام وقایع را بصورت جزء به جزء فيلم برداری کرده و فیلم گرفته شده را به فرمت مورد نظر ذخیره کنید. در واقع بدون داشتن تجربه مولتي مديا و توانایی برنامه نویسی، می توانید يك فيلم آموزشي به صورت Interactive بسازید. علاوه بر ضبط صدا در حین فیلمبرداری، بعد از تهیه فیلم نیز میتوانید به آن صدا اضافه کنید یا تغییرات لازم و مورد نظر را اعمال کنید. خروجی این نرم افزار از فرمتهایی نظیر: فلش، استریم، AVI و ... پشتیبانی می کند.


[ تمامی فایل‌ها دارای 3% قابلیت ریکاوری بوده و قبل از قرار گرفتن در سایت، تست و بررسی می‌شوند ]راهنمای نصب:

  • نرم افزار را نصب کنيد.
  • پس از اتمام نصب آن را اجرا نکنيد.
  • فایل اجرایی نرم افزار را در فایروال بلاک کنید.
  • فايل موجود در پوشه Patch را اجرا کنيد.
  • دکمه Patch را زده و مسير نصب نرم افزار را به آن بدهيد.


ابزار کاربردی

پارت های دانلود